GIGANTYCZNE PROMOCJE !!!   TEGO JESZCZE NIE BYŁO!  Nawet do 30% taniej!!!  Najlepsze produkty w zawrotnej cenie tylko u Nas!!!  Sklep firmowy Września, ul. Kościuszki 14 tel. 061 640 11 25, fax. 061 640 11 41   Szczegóły...      
 
Systems:
ventilation ventilation
solar solar
chimney chimney
air conditioning air conditioning
 
Instalacje:
wodno-kanalizacyjne wodno-kanalizacyjne
gazowe gazowe
centralnego ogrzewania centralnego ogrzewania
 
a także...
Produkcja kotłów c.o. Produkcja kotłów c.o.
Remonty, modernizacje i budowy kotłowni Remonty, modernizacje i budowy kotłowni
 
 
Pobierz aktualną wersję programu FlashPlayer aby zobaczyć kompletną stronę.
  Strona Główna  
     
 
Czym się zajmujemy? Print

Firma "Gumienny”  znajduje się w Węgierkach - 8 km od Wrześni i 15 km od Słupcy przy starej trasie Konin – Poznań. Firma rozpoczęła działalność 3 listopada 1979 roku z siedzibą w Gutowie Wielkim, jako trzy osobowy zakład. W 1983 roku zostaje wybudowany nowy zakład w Węgierkach na ul. Osiedlowej 32. Od tego czasu następuje stopniowy rozwój firmy. W drugiej połowy lat 80-tych firma zatrudnia już 10 pracowników i cały czas się modernizuje. W latach 90 następuje dalszy wzrost zatrudnienia, modernizacja, intensywne szkolenie  i dokształcanie załogi, powstaje następny budynek magazynowo-biurowy. Zostają wprowadzone dalsze modernizacje i inwestycje zakupu maszyn i urządzeń. W końcu lat 90-tych zatrudniamy ponad 20 osób i  stopniowo zwiększamy zatrudnienie. Przetrwaliśmy na rynku wszystkie gwałtowne przemiany umacniając swoją pozycję.

Reprezentujemy branżę kotlarstwa, instalatorstwa ,ślusarstwa. W naszej branży po przemianach lat 90-tych jesteśmy jedyną firmą pracującą w terenie wiejskim i posiadającą zatrudnienie 25 osobowe. Duże doświadczenie zawodowe, determinacja, dokształcanie, fachowość, dokładność, zatrudnienie specjalistów i poprawne inwestycje pozwoliły nam przetrwać  „burzę dziejów" i umocnić się na rynku.

Istniejemy  na rynku wrzesińskim od ponad 28 lat. Zajmuję się produkcją kotłów C.O. , remontami i modernizacją kotłowni. Wykonuje kompleksowo kotłownie olejowe, gazowe z wykonawstwem pod klucz. Współpracuje z wieloma firmami polskimi i zagranicznymi. Uzyskujemy bardzo wysokie oceny za generalne wykonawstwo budów i obiektów w ramach wykonawstwa pod klucz takich firm jak: Tarkett Polska, MIKROMA SA, GLS Poland Czeladź, RABEN Gądki, DHT Września, ESA Trucks DAF Komorniki, Jeremias Polska, rozbudowa Wydziału Komunikacji  Starostwo Powiatowe we Wrześni  i innych firm. 

Jesteśmy  autoryzowanym przedstawicielem firm: JEREMIAS POLSKA, BUDERUS, VISSMANN, REMEHA, STAMAR, ARISTON, BROTJE , DE DIETRICH.  

Posiadamy własny serwis w zakresie kotłowni, palników olejowych i gazowych, wyposażony w wysokiej klasy sprzęt kontrolno-pomiarowy. Posiadamy uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie montażu kotłów i kotłowni.

W zakresie działalności na rzecz społeczeństwa lokalnego wspomagamy dużą ilość  imprez charytatywnych, sportowych, rekreacyjnych, masowych. Bezpośrednio wspieramy i sponsorujemy drużynę szkolną piłki koszykowej Zespołu Szkól w Otocznej, młodzieżowy klub karate we Wrześni. Za działalność charytatywną otrzymaliśmy wiele wyróżnień i podziękowań od władz lokalnych i osób obdarowanych.W miarę rozwoju będziemy się starali zwiększać zakres i obszar działania naszej Firmy także poza granice Polski.

W dniu 2 czerwca 2005 roku nasza firma  otrzymała Certyfikat PN-EN ISO 9001 : 2001 w zakresie wykonawstwa i  montażu, instalacji  centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, instalacji gazowych, kotłów centralnego ogrzewania. Usługi serwisowe w zakresie instalacji  c.o., wod-kan i gazowych. Usługi ślusarskie.

 

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej. Zapraszamy do kontaktu!!!

 
  Copyright by Firma Gumienny. All rights reserved. design by AdmiNET